Każdy pracujący sprzęt wymaga opieki serwisowej, stąd w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów nasza firma prowadzi serwis maszyn budowlanych.

Dokonujemy napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych zarówno oferowanych przez nas maszyn, jak i urządzeń innych producentów. Zdobyte w ciągu wieloletniej działalności doświadczenia pozwalają na określenie serwisantów jako ekspertów w dziedzinie naprawy maszyn budowlanych.

Nasi mechanicy uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez producentów maszyn, dzięki czemu są na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi.

Każdy z klientów otrzymuje diagnozę i wycenę naprawy do akceptacji.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z trudności, jakie spowodować może nawet drobna usterka w zakupionej maszynie. Dbając o jak najmniejsze straty oraz dobre imię przedsiębiorstw naszych klientów, każdą naprawę traktujemy priorytetowo i staramy się jak najszybciej rozwiązać problem. Staranność i dokładność naszych fachowców pozwala na udzielanie gwarancji na wykonane prace. Pracujemy wyłącznie z wykorzystaniem sprawdzonych części zamiennych.

Prowadzimy również bezpośrednią sprzedaż części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Mobilność serwisu pozwala nam na obsługę klientów w dowolnym miejscu Polski.

 

Zagęszczarki, minikoparki - serwis