JAS - maszyny budowlane Wrocław: zagęszczarki, minikoparki
Firma JAS Maszyny Budowlane powstała w 1997 roku na bazie wieloletnich osobistych doświadczeń.
Bezpośrednia współpraca z renomowanymi producentami maszyn umożliwia od samego początku działalności na dostarczanie nowych, w pełni sprawnych maszyn na rynek budowlany. Zaowocowało to trwałymi partnerskimi kontaktami z klientami, wśród których znajdują się firmy małe i te zatrudniające tysiące pracowników, prywatne i ‘budżetowe’, specjalistyczne i ogólnobudowlane. 

Na początku swojej działalności firma zajmowała się tylko sprzedażą. Rzetelność oraz fachowe przygotowanie handlowców pozwoliły na pozyskanie nowych klientów i poszerzały teren działania. Serwis rozwinął się z potrzeb naszych odbiorców. Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna oraz naprawy maszyn używanych przez klientów stały się codziennością.  

Zdobyta na rynku pozycja, stabilność firmy oraz przyjacielskie sugestie odbiorców doprowadziły do uruchomienia trzeciej aktywności firmy – wynajmu. Udostępniamy nie tylko proste urządzenia do samodzielnego wykorzystania – zagęszczarki, przecinarki, ubijaki - ale przede wszystkim maszyny z obsługą operatora –  minikoparki, ładowarki, walce. Dobrze zorganizowani wykonawcy potrafią docenić naszą szybką i efektywną pomoc, natomiast zaufanie oraz zgłaszanie chęci pracy z danym operatorem oraz wielomiesięczne kontrakty świadczą o fachowości i cenieniu pracy naszych ludzi. Zakres działalności naszej firmy dotyczy przede wszystkim pomocy Państwu przy kopaniu (fundamenty, przyłącza), załadunku, plantowaniu, zagęszczaniu i wyburzaniu. Nasze maszyny nie są duże, ale potrafią przejechać przez „metrowe” drzwi, wykonać trudne prace na ograniczonej przestrzeni obiektu zamkniętego lub w terenie zabytkowym.
Park samochodowy 
umożliwia działalność na obszarze całej Polski. 

Duże przedsiębiorstwa traktujemy z szacunkiem i dążąc do ciągłego doskonalenia, korzystamy z ich sugestii i doświadczeń, a małym firmom służymy pomocą w ich rozwoju.

Nie proponujemy wszelkiego rodzaju asortymentu, ale urządzenia, które są u nas dostępne, to maszyny sprawdzone, o których wiemy prawie wszystko i w ich obsłudze czujemy się specjalistami.
JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI.